V košíku máte:
0 ks zboží za 0 Kč s DPH - objednat
Thermo Cabel

Temperování tvrdých podlahových krytin

(dlažba, kámen apod.)

Topná rohož nebo kabel je při instalaci pro temperování položena bezprostředně pod podlahovou krytinou. Nepokrývá většinou plnou tepelnou ztrátu místnosti,v přechodném období může však hlavní zdroj nahradit. Výhodou je rychlá reakce tohoto systému na váš požadavek.

Elektrické topné rohože

Topná rohož (1) je při instalaci pro temperování položena bezprostředně pod podlahovou krytinou (2) do flexibilního lepidla nebo stěrky (3).Nepokrývá většinou plnou tepelnou ztrátu místnosti, v přechodném období
může však hlavní zdroj nahradit. Výhodou je rychlá reakce tohoto systému na Váš požadavek. Regulace probíhá pomocí termostatu (4), který snímá teplotu v rovině topného prvku (5) - těsně pod krytinou.
Instalovaný výkon: 160 W/m2 pro dlažbu, přírodní kámen

Instalační video - pokladka topné rohože termoKABELElektrické Topné kabely a rohože termoKABEL nacházejí díky své jednoduché i možné dodatečné instalaci použití zvláště při temperování podlahových krytin na příjemnou teplotu, ale i při podlahovém vytápění

Podlahové vytápění přináší teplotní komfort a šetřit provozní náklady!

U podlahového vytápění vzniká ideální rozložení tepla a proto pociťujete tepelnou pohodu již při teplotách o 2 stupně nižších než je obvyklé například u konvekčního systému. Elektrické podlahové topení je použitelné i jako doplněk vašeho stávajícího systému a o svůj teplotní komfort nepřijdete.

Zdravé a bezpečné vytápění

Elektrické podlahové vytápění způsobuje menší pohyb vzduchu, a tím i menší prašnost. Další výhody poskytuje v koupelně a ve vlhkých prostorách. Mokré podlahy schnou mnohem rychleji, snižuje se tak riziko plísní, roztočů a vzniku alergií.

Regulace

digitální termostat pro podlahové vytápění SE200

 • prostorové a podlahové čidlo
 • program na 7 dní v týdnu
 • teplotní rozsah: +5...+40°C
 • výstup: 16A
 • Pro dosažení co nejlepšího pocitu "tepla od nohou" jsou v naší nabídce regulátory pro řízení provozu topných rohoží. Nabídka obsahuje regulátory pro podlahové vytápění v základním provedení OTN-1991H i komfortní regulátory s optimalizačním algoritmem OCC2-1991H, který za vás přizpůsobuje vašim požadavkům dobu zapnutí a odepnutí podlahového topení.

  Moderní provedení regulace

  Termostat s vestavěným wi-fi modulem pro připojení na domácí wi-fi síť. Ovládání regulace pomocí aplikace v chytrého telefonu podporované na Android, iOS, Windows Mobile.

   

   

   

   

   

   

   

  K sortimentu topných rohoží pro temperování dlažby