V košíku máte:
0 ks zboží za 0 Kč s DPH - objednat
Thermo Cabel

Použití topných kabelů a topných rohoží  

Elektrické podlahové vytápění, ochrana potrubí, okapů a venkovních ploch

Model domu s elektrickým podlahovým vytápěním 

Elektrické topné kabely a rohože termoKABEL je možné využít pro podlahové temperování a vytápění pro zajištění komfortní teploty v obytných prostorech. Nebo jako ochranné prvky při ochraně potrubí, venkovních ploch i okapů proti zamrzání.

Podlahové vytápění

Přináší teplotní komfort a šetří provozní náklady - U podlahového vytápění vzniká ideální rozložení tepla a proto pociťujete tepelnou pohodu již při teplotách o 2 stupně nižších než je obvyklé například u konvekčního systému. Elektrické podlahové topení je použitelné i jako doplněk vašeho stávajícího systému a o svůj teplotní komfort nepřijdete.

Zdravé a bezpečné vytápění - Elektrické podlahové vytápění způsobuje menší pohyb vzduchu, a tím i menší prašnost. Další výhody poskytuje v koupelně a ve vlhkých prostorách. Mokré podlahy schnou mnohem rychleji, snižuje se tak riziko plísní, roztočů a vzniku alergií.

Topná rohož pod dlažbu - obývací pokoj

Ochrana okapů proti zamrzání

Tání a opětovné zamrznutí ledu může poškodit střechy a okapy. Při tvorbě rampouchů hrozí pád ze střechy, který může způsobit poranění a škody na majetku. Topný systém na rozpouštění sněhu a ledu udržuje proudění vody v okapech a okapních rourách a tím tato nebezpečí minimalizuje.

Ochrana venkovních ploch proti namrzání

Ochrana venkovních ploch (chodníky, schody, terasy, cesty, nájezdy) proti sněhu a náledí.

Ochrana potrubí proti zamrzání   

Ochrana potrubí před zamrznutím zajišťuje proudění vody a zabraňuje tomu, aby voda nebo jiné látky v potrubí zamrzly. Potrubí, které je vystaveno teplotám pod bodem mrazu, hrozí promrznutí a tím vzniknout závažné škody. Samotná izolace nemusí zabránit promrznutí Vašeho potrubí.

Řez domem s topnými rohožemi pro vytápění a temperování